Koupel Dr. Kosa

Hybatelem téhle hromadné akce byl Tomáš, když projevil přání opět vyzkoušet koupel v Chylicích. Je pravda že zejména zimní používání koupelny má své kouzlo přecijen od minulé akce už je to nějaká doba.. Podle složení lze tento výlet považovat za první vlaštovku hromadných dětských akcí. Zatim jen Linda s Viktorkou, ale jsem si jistej že na Rabyni to v létě bude dětská školka.

Ještě v pátek ráno bylo v okolí dvacet čísel sněhu, ale než se stihli všichni sjet, zbylo z toho už jen pět. Ještě než se do chalupy nahrnuly odtatní hosté, podřízli jsme s Béňou ten velkej jasan. je až neuvěřitelný, jakou má ten strom stabilitu. Po hodině a půl podřezávání jsme skončili na dvou centimetrech a kmen se nehodlal skácet k zemi. Pomohla až brutální síla navijáku a kladek.

V soboto sluníčko pálilo a tak jsme se rozhodli vypravit na výlet z Varů do Lokte, což je cca. něco málo přes jedenáct kilometrů podél Ohře. První část byla v pohodě, až ke Svatošským skalám vede silnice, po které je zásobován tamní hotel a jsou vozeni pohodlní turisté. Pak ale přejdete po visutém mostě, asfalt skončí. S ním alet také pevná půda pod nohama, rozbředlá sněhová sračka strašně unavuje. Takže jsme v Lokti uvítali kavárnu na náměstí, což byla ještě větší katastrofa. Dostalo jsme předražený studený palačinky, vodový kafe a pomalou obsluhu. Brr..

A samotná koupel? napřed se těšili všichni ale nakonec jsme do toho šli jen já a náš radiolog. 🙂

FOTKY

Napsat komentář