Krákoduh 2016

Napřed to vypadalo, že letos se tenhle hobby tiatlon konat nebude. Ještě tři týdny před startem nebylo o konání ani zmínka, ani na webu ani v Uhřiněveském zpravodaji. Dokonce jsem uháněl redaktora, pana Veverku, ať vynovinaří zda se tedy poběží či nikoliv.

A když se objevila na webu pozvánka, nebylo všem radostem konec. Jednak se 4. ročník koná ve stejný den jako Běhej Lesy Karlštejn. A druhak náčelník přines domu nejakej virus, kterej nás všechny postupně skolil a ještě týden před startem jsem dobíral antibiotika.

Naštěstí počasí prokázalo silnou vůli (na rozdíl od mých kamarádů), takže sluníčko dorazilo nejen na start, ale i na celou trať (na rozdíl od některých kamarádů). Nehrozilo tedy prochladnutí a tak jsem se vydal na start. Účast byla letos slabší, ale mladí vlčáci na startu nechyběli. No, můj cíl byl dokončit, zbytek bude příjemný bonus.

Nevím za kolik jsme měl plavání. Ale  stálo to zaprd, naplaváno jsme letos neměl. Navíc jak jsme se před startem namazal (kvůli zimě), tak se to nějak smíchalo s vodou nebo potem či co. Zkrátka natek mi ten sajrajt po pár tempech kraula do levého oka, takže na krájení vody jsem mohl docela rychle zapomenout. Takže jsme se docely znaven doprsařil na kolo. Pro jistotu jsme se převlíkl a zapnul Endomondo.n Podle něj mám 8,58 km za 28.12 minut. Průměrná rychlost 18,3 a maximálka potěšitelných 45,1 km/h.

Závěrečný 3,62 km dlouhý běh byl směsicí rekreace (cesta z kopce, 6,12 min/km) a boje o přežití (cesta do kopce, 7:19 min/km).O osm vteřin  mě tak v cíli utek celkový čas jedné hodiny přesně. Ten mi vyfouk nějakej Vomáčka.

Odměna v Pivovarské  byla sladká. A pak rychle domu vyspat a hurá na Karlštejn.

 

Napsat komentář