Let Balonem

Shodou okolností jsem o víkendu shlédl Vratné lahve (ja vim – teprv!) takže jak místo startu (Živohošť) tak i trasa letu („…poletíme přes Slapy na jih… a uvidíme.. kde přistaneme…“) slibovala spoustu zážitků.

Tím, že nás bylo pět chlapů, probíhalo rozbalení a napuštění balonu rychle. Překvapilo mě, jakej kravál dělají hořáky když jsou oba naplno. Když byl balon polonafouklej studeným vzduchem z větráku, stačilo pár zážehů a koule balonu šla vzhůru. Naskákali jsme do koše a odlepili se od země. začali jsme stoupat, o kousek minuli korunu vrostlé břízy a už byli nad vodou.

4 odpovědi na “Let Balonem”

  1. To je ruzny ale i tak je to nejaky divne drahy. V nasem kosi nas bylo pet plus pilot a kazdej „dal“ 5 500 Kč za misto. Vim ze plyn do horaku neco stoji a balon sam vyjde na mega a pul, ale i tak je to fakt draha sranda. Ta nase hodinka teda urcite (najdou se i konkurenti za 3 500Kč), jesteze to neslo za mnou, tfuj to bych nedotlacil.

  2. No rikal jsme si ze byste tam mohli byt, jakoukal jak vzteklej, ale nejak jsem te nevidel 🙂 Precijen byl sem u vas jen jednou a nejsem si jistej ze bych to nasel. Az se vrati Kuba, chtelo by to nejako grilovacku…

Napsat komentář