Pivní festival a jiná zvěrstva

Letošní léto zatím festivalům moc nepřálo. Je zima, žádný sluníčko a pořád prší. Navíc blížící se povodňová vlna donutila zrušit nejeden festiválek, třeba ten v Praze na Náplavce. Naštěstí jsou Holešovice dost vysoko nad vodou a tak jsme mohli vyrazit na jedno pořádně vychlazené pivo.

Po vstupu jsme vyfasovali stoprocentně rozmazatelné razítko a obsadili místo v průvanu. Snažili jsme se zahřát jak jen to šlo, já například jsem zvolil zázvorové pivo, protože zázvor hřeje, jak je obecně známo. Nebyl jsem s výsledkem spokojen, a tak jsem si dal ještě pár jiných. Od Hastrmana po Sklep, málo co evokovalo slunný letní podvečer bez mokra a bahna.

Takže přišla na řadu Becherovka (to jediné tam ještě měli) a pak to začala být teprve jízda. Nebyli jsme zdaleka sami, našli se mnohem mnohem odvážnější skupinky. Vrchol vystoupení jedné z nich, tedy dokončený amatérský striptease jsem bohužel při čekání na pivo viděl i já. Více najdete ZDE Ještě že Lucka nepila a tak nás mohla rozvézt po domovech. Kluci dostali po lahvičce a přání dobré noci. Mě asi nikdo nepřál, tak zle mi už dlouho nebylo.

Napsat komentář